kurumsal

Kurumsal

2011 Yılında, firma kurucularımızın 15 yıllık tesisat sektörü tecrübesi ile ısıtma ve soğutma ürünleri satış pazarlama konusunda İSTTERM ENERJİ SİSTEMLERİ ismiyle İstanbul'da kurulmuştur.

Faaliyet Amacımız; Türkiye'de merkezi ısıtma sistemlerinde daha az enerji harcayarak, sıcak su kullanımını sağlamak ve su tüketiminde kullanılan enerjinin, suyun hassas ölçüm yapan sayaçlar ile tespit edilerek tüketicinin kullandığı aylık tüketimin tespit edilmesini sağlamaktadır.

Bu sayede tüketilen birimin kullanıldığı kadar faturalandırılması enerjinin ve suyun bilinçli, tasarruflu kullanılmasını sağlamaktadır. Şirketimiz; İstanbul Maltepe'de 400 M2'lik çalışma alanında faaliyet göstermektedir.

Bünyesinde bulunan satış ve teknik mühendisleri ile Türkiye, Rusya, Kazakistan ve Türkmenistan'da merkezi ısıtma, soğutma, sıcak ve soğuk su sayaçlarının ve ısı istasyonlarının toplu konut, iş ve alışveriş merkezleri ile sanayi alanında satış ve satış sonrası teknik servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Firmamız, Türkiye ve Avrupa'da doğrudan üreticilerle çalışmaktadır. Partnerleri ile ortak Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüz teknolojisi ile donatılmış yeni ürünler geliştirmektedir. Elektronik ürün grubumuzun tamamı mevcut otomasyon sistemlerine uydundur.

Vizyonumuz; Türkiye’ye ısıtma, soğutma ve sıhhi tesisat ürünlerinde enerji verimliliği ve kullanma suyu tasarrufu sağlayacak yeni teknolojileri getirmek, bu konuda tüketici ve yerli üreticileri bilinçlendirmektir.

Misyonumuz; günümüz teknolojileri ile müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler tedarik etmek, ürünler ile ilgili teknik destek sağlamaktır. Ürün portföyümüzde bulunan ürünler ile ilgili her türlü teknik desteği ve ürün çözümlerini müşterilerimize mühendislik birikimimiz ile sunmaktayız.
Çık